• Finančné zabezpečenie činnosti fondu

  Audiovizuálny fond v aktuálnej situácii kontinuálne pokračuje vo výkone svojej podpornej činnosti aj v administrácii žiadostí, zmlúv a vyúčtovaní. Vďaka zmluve, ktorú pred niekoľkými dňami operatívne podpísala ministerka kultúry Natália Milanová, má fond na tento rok zabezpečený základný zdroj svojho financovania.

  Celý článok

 • Dôležité informácie pre žiadateľov

  Audiovizuálny fond podrobne sleduje a zodpovedne vyhodnocuje vývoj situácie v súvislosti s pandémiou infekcie COVID-19. Uvedomujeme si naliehavosť vzniknutej situácie, ako aj nevyhnutnosť prijímaných opatrení. Viaceré z nich sa priamo dotýkajú nielen administratívy a orgánov fondu, ale najmä žiadateľov či prijímateľov finančných prostriedkov a sprostredkovane aj mnohých osôb, ktoré sa aktívne podieľajú na realizácii projektov podporených fondom.

  Celý článok

 • Oznámenie kancelárie Audiovizuálneho fondu

  Kancelária Audiovizuálneho fondu je odo dňa od 10. marca 2020 zatvorená pre verejnosť a nebude možný osobný kontakt. Kontakt s príslušnými administrátorkami bude možný len prostredníctvom mobilných telefónnych sietí. Doručovanie písomností v tomto období bude možné len prostredníctvom elektronickej pošty a Slovenskej pošty. Webové sídlo, ako aj všetky informačné a registračné systémy Audiovizuálneho fondu budú fungovať normálne. Pre verejnosť bude kancelária fondu prístupná až po odvolaní týchto opatrení.

  Celý článok

Podmienky používania|Ochrana osobných údajov|Kontaktujte nás
Copyright © 2009 - 2011 Audiovizuálny fond. Všetky práva vyhradené.