• Výzva 6/2021 ukončená

  Audiovizuálny fond ukončil v tomto období hodnotenie žiadostí o poskytnutie dotácií vo výzve 6/2021. Tá bola vyhlásená od 18. januára do 15. februára 2021 na zabezpečenie produkcie audiovizuálnych diel primárne určených pre televízne vysielanie alebo pre nové distribučné platformy v programe 1 - Tvorba a realizácia slovenských audiovizuálnych diel.

  Celý článok

 • Zmena termínu vyúčtovania k výzve 9/2020

  Rada Audiovizuálneho fondu na svojom májovom rokovaní okrem iného zaujala kladné stanovisko k návrhu Združenia prevádzkovateľov kín na Slovensku (ZPK) na zmenu termínu vyúčtovania dotácií, ktoré fond poskytol v mimoriadnej výzve 9/2020. Vzhľadom na to, že kiná boli v priebehu roka 2020 opakovane zavreté kvôli opatreniam voči pandémii COVID-19 a tento núdzový stav trvá až do mája tohto roka, ZPK požiadalo v mene svojich členov fond o posun termínu vyúčtovania poskytnutých finančných prostriedkov.

  Celý článok

 • Noví členovia rady AVF

  Ministerka kultúry Natália Milanová vymenovala s účinnosťou od 3. mája 2021 nových členov rady Audiovizuálneho fondu na funkčné obdobie šiestich rokov, nakoľko koncom marca uplynulo funkčné obdobie štyrom členom rady. Kandidátov na členov rady predkladala odborná verejnosť na základe výzvy ministerstva a v súlade so zákonom.

  Celý článok

Podmienky používania|Ochrana osobných údajov|Kontaktujte nás
Copyright © 2009 - 2011 Audiovizuálny fond. Všetky práva vyhradené.